…w czym mogę pomóc?

Moją pasją jest dzielenie się z innymi swoją wiedzą i tym co mnie inspiruje.
Jednocześnie jako swoją misję traktuję pomaganie innym w szukaniu wizji, celów i nowych możliwości. No i oczywiście w znajdowaniu rozwiązań – twórczych, przełomowych, otwierających na nowe możliwości.

Mogę pomóc Tobie – lub Twojej organizacji – lepiej funkcjonować i podnieść efektywność działania przez rozwój kompetencji w innowacyjnym myśleniu, wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań dla pojawiających się problemów i wyzwań oraz twórczym poszukiwaniu nowych możliwości – od tych dotyczących wizji, misji i strategi, przez nowe produkty i oferty, po bieżące operacje i osobiste działania.

Oferuję m.in. szkolenia, warsztaty, konsultacje, sesje (w opariu o metodologię Creative Problem Solving oraz przy wsparciu autorskich narzędzi), a także coaching zapewniający praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności.

Projekty mogą mieć dowolną skalę – od indywidualnego rozwoju możliwości twórczych i umiejętności rozwiązywania złożonych problemów, po projekty obejmujące działy firm, czy całe organizacje, również w skali międzynarodowej. Przy wykorzystaniu sieci praktyków na całym świecie, projekty mogą obejmować wiele krajów.

Więcej informacji o ofercie: www.do-simple.pl/Oferta_warsztatow, a o mnie tutaj i na LinkedIn

Prześlij informację przy pomocy poniższego formularza, by dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Zachęcam też do dzielenia się pomysłami na wspólne działania.

Napisz również, jeśli masz jakieś pytania, komentarze lub chciałbyś się czymś podzielić. Z góry dziękuję za Twój czas i uwagę.

Darek Olak

Reklamy